Kirisun,  ISO 9001:2000 şartlarına uygun üretim yapan telsiz cihazları ve aksesuarları üreticisidir. Dünyada’da 55 den fazla ülkede piyasaya sunulan ve pazar payı hızla artan Çin’in ulusal markasıdır. Amerika, Fransa ve İngiltere’deki AR-GE Yatırımları her yıl artmaktadır.
Üretilen ürünler Amerikan Askeri Standartları (MIL-STD-810 C,D,E,F) ve ETSI Standartlarına uygun olarak piyasaya arz edilmektedir.  FCC, CE, ve R&TTE sertifikaları ile Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarında da Kirisun markası yerini almaktadır.

FCC, CE, MIL-STD-810 KALİTE SERTİFİKALARI…

Kirisun,  Kalite normlarına uygun test şartlarını üretim tesilerinde simülasyon ekipmanları ve saha testleri ile sağlamaktadır. Toz, Nem, Ani Isı Değişkliği, Yüksek Isı, Aşırı Düşük Isı ve Güneş Işığı testleri her üretim grubu için ayrı ayrı ve özenle Uluslararası normlara uygun gerçekleştirilmektedir.Yıllık 1.100.000 adet Telsiz cihazı üreten Kirisun,  Yüksek üretim kapasitesine mevcut son teknoloji üretim ekipmanları ile erişmekte ve yüksek üretim kapasitesinin oluşturduğu maliyet düşüşünü müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler olarak yansıtmaktadır.

Kirisun
Etiketlendi: